1 Liceum Ogólnokształcace w Pruszczu Gdańskich

Opis forum

#1 2008-11-14 08:21:30

polakj

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 1
Punktów :   -2 

Regulamin.

Regulamin:


   1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez portal, na rzecz użytkowników, polegającej na umożliwieniu użytkownikom bezpłatnego uczestniczenia w Forum 1loprg.pun.pl w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różnorodne tematy.

   2. Nie masz nic do powiedzenia - Nie pisz!

   3. Dostęp do serwisu posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet.

   4. Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

   5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

   6. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

   7. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum  przekazów reklamowych bez zgody Administratora.

   8. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 5, 6 i 7 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 5, 6 i 7 regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na stronie Forum przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez Portal zamieszczonego przez niego wpisu jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień pkt. 5, 6 i 7 regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora Forum wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego wpisu.

   9. Przy publikacji zamieszczonego przez użytkownika wpisu Portal może publikować jego adres IP wraz z podaniem Miejscowości, Ulicy i Nazwiska, z którego nastąpiło połączenie z serwerem portalu przy zamieszczaniu wpisu. Portal nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników forum innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

  10. Portal dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania forum oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania (dostępny jest dział Pomoc).

  11. Portal zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron forum z treści portalu bez podawania przyczyn takiego działania.

  12. Uczestnicy forum poprzez rejestrację, umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w Portalu oraz otrzymywanie na podany adres e-mial informacji od Administratora Portalu, w tym reklamowych.

  13. Regulamin forum wchodzi w życie z dniem publikacji, administratorzy oraz moderatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany treści regulaminu o czym zostanie powiadomiony każdy zarejestrowany użytkownik forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
liczba spienienia piany rezygnacja z zajęć wdż państwa i ich stolice na mapie www.starwarsworld.pun.pl pstrykanie w głowie